neděle 31. května 2009

Hodnocení akce – Den dětí a Koloniál 2009

Dne 31. května jsme se po roční přestávce znovu vrátili na Pintovku na akci Den dětí, kterou pořádá město Tábor. Jako obvykle byla naše účast rozdělena na dvě akce – Den dětí a Koloniál. V rámci první z nich jsou pro příchozí připraveny různé soutěže, zatímco na koloniále se rozdávají ceny za celoroční činnost našim členům.
...
Letos byl gestorem dne dětí Denis Kořínek a spolu s pomocníky z jeho kroužku i některými kamarády připravil pro děti různé soutěže se sirkami, provázkovou prolézačku i házení papírovými koulemi na terč. Účastníků bylo velké množství, i když počasí vypadalo celý týden bledě. Naštěstí v den D vůbec nepršelo, jen bylo zataženo a docela chladno.

Jelikož byl areál předchozími dešti pořádně rozblácen, nebyli jsme na našem tradičním místě nad hledištěm, ale nalevo od vjezdu na trávě mezi stromy. Místo to bylo zcela strategicky umístěno mezi skákací hrad a hasiče, takže našimi dvěma stánky procházela většina návštěvníků akce.

V rámci koloniálu jeho gestor JHŠ nakoupil množství jedlých i materiálních odměn, které byly přítomnými členy klubu záhy vykoupeny. V rámci propagace klubu jsme část bonbónů věnovali i dětem z řad veřejnosti (samozřejmě za účast na soutěžích v našem stánku). Trochu nám chybělo více propagačních materiálů, ale osvědčily se samolepky s logem klubu a webovou adresou, které jsme lepili, kde jsme mohli. Jedinou vadou na koloniále bylo nedodání hry Krystaly, kterou měl objednanou Tomáš T. Bohužel dodavatel nestihl doručit hru do konce týdne a tak ji Tomáš dostane později. Vybralo se přes 300$, což je zhruba počet těch letos vydaných.

Zhruba v půl 5 jsme začali balit stánky a po páté hodině jsme již z areálu odjížděli. Akce se docela povedla, i když počasí nebylo ideální. S paní Novákovou z městského úřadu jsme domluvení na táborské slavnosti a případné uspořádání zábavného odpoledne pro děti na podzim.

Žádné komentáře:

Okomentovat