sobota 16. května 2009

Klub LOGICI Tábor

Klub LOGICI se vyskytuje v Táboře již od roku 1988 a působil za tu dobu pod nejrůznějšími organizacemi. Cíl klubu - sdružovat děti a mládež se zájmem o vědu a techniku a umožňovat jim smysluplně trávit volný čas za co nejméně peněz - je však trvalý.

Od roku 2005 Klub LOGICI Tábor působí v rámci Asociace pro mládež, vědu a techniku - AMAVET, o.s. Hlavní náplní klubu je organizování kroužků pro děti z Tábora a okolí. Naší specialitou je kroužek Pokusy, kde děti formou provádění pokusů objevují platnost přírodních zákonů a postupně tak pronikají do tajů přírodních věd. Každý týden se rovněž konají schůzky počítačových kroužků (od začátečníků až po programátory) a od roku 2005 je otevřen kroužek Stavebnicové modely, který se těší obrovskému zájmu.

Mimoto pro děti chystáme akce o víkendech a to nejenom pro členy klubu, ale i pro nejširší veřejnost převážně z řad dětí. Nelze se nezmínit také o tradičním letním táboře CYKLO, který letos slaví již 21. ročník. Svou činnost prezentujeme i na veřejnosti (např. stánek na akci Bambiriáda).

Žádné komentáře:

Okomentovat