neděle 13. září 2009

Kroužky ve školním roce 2009/10

I v letošním školním roce pořádá Klub LOGICI Tábor zájmové kroužky pro děti a mládež.
Samozřejmě pokračuje úspěšný kroužek Stavebnicových modelů. Dále bude probíhat Programování pro začátečníky.
Nově zakládáme skupinu pro mladé vědce a techniky – KMVT. Blližší info viz dále nebo v aktuálním letáku či v sekci kroužky na LOGwiki.
Přihláška do kroužku.

KROUŽEK STAVEBNICOVÝCH MODELŮ

Kroužek povede Denis Kořínek. Na kroužku se seznamujeme se základy mechatroniky a robotiky pomocí unikátní
stavebnice Fischer-Technik. Ideální kroužek pro všechny, kterým už lego nestačí. Na začátku se seznámíme s jednotlivými základními modely (převody, soukolí, využití motorů apod.) a v další části si postavíme velký model dle vlastního návrhu.

KRUH MLADÝCH VĚDCŮ A TECHNIKŮ

Na kroužek Pokusů naváže v příštím školním nový kroužek, který je určen všem, kteří to s vědou a technikou myslí vážně. Rádi bychom, aby tento kroužek vytvořil zázemí a podporu pro nadané děti a mládež, kteří pro své projekty v Táboře nenachází dostatek prostoru a pochopení. Kroužek bude výběrový a v roce 2009/10 proběhne jeho pilotní fáze. Náplní kroužku budou pravidelná setkání nad projekty, diskuse, exkurze a návštěvy vybraných přednášek, pořádání obdobných přednášek v Táboře i praktické ukázky z nejrůznějších oborů vědy a techniky. Zájemci o tento kroužek mohou již nyní psát na adresu veda(zavináč)logici.net.
Další info viz kmvt.logici.net


V případě zájmu bude znovu otevřen i kroužek počítačů:

PROGRAMOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Základy programování pro děti od 12 let. Naučíme se základní programové
kontrukce. Seznámíme se s různými programovacími jazyky a naučíme se
programovat v prostředí Internetu – JavaScript, PHP a další.

Program LOGICI+

V letošním roce bude opět probíhat program LOGICI+, jehož podstatou opět bude přístup na probíhající kroužky (max. 3 lekce za celý rok) a akce klubu LOGICI se slevou. Opět plánujeme navštívít bazén, uspořádat zábavné odpoledne pro děti a další akce zahrnuté do tohoto programu.

Žádné komentáře:

Okomentovat