čtvrtek 24. února 2011

Hokus pokus

Plakáty vytištěny, rozneseny a vyvěšeny ve školách. Máme všechno zařízené. Programy, které potřebujeme i příslušenství jsme již také sehnali. Teď už jen počkat, jak velké účasti se nám dostane.
Je tu další hodina MultiMediální Kreativní Skupiny, tentokráte jsme ji pojali po stránce fotografické. Paulí chce vyzkoušet nový fotoaparát a my ostatní se chceme něco nového přiučit. S námi je tu ještě jedna pomocná síla-Terka, která nám propůjčila své výtvory (originálně provedená bižuterie) na pokus. Zkoušíme jednu z fint ve focení a pěkně se u toho bavíme. Nasvěcujeme halogenem různé prstýnky, naušnice a jiné výtvory. Fotíme to ze všech stran. A nejen to, ale i sebe. Všichni kromě Paulího nevíme, co z toho vznikne, ale on je přesvědčen, že to, co dělá, dělá správně. Nakonec má pravdu, protože mu z toho pokusu vychází perfektní fotky. Jen nám ostatním, co zkoušíme vyfotit tento zdařilý pokus a Paulího v akci vychází děsivé fotky. Máme se ještě sami od sebe co učit.

1 komentář:

Denis řekl(a)...

Jedna fotka se mi ale opravdu povedla :) to se musím pochválit. Za chvíli to bude uploadované na facebook klubu LOGICI Tábor, můžete se pokochat sami :)

Okomentovat