pátek 8. července 2011

Konec MMKS pro tento rok

Od našeho posledního zápisku na blogu uteklo už hodně vody. Teď tu chybu skusíme napravit. Je tu spoustu novinek a akcí, které nám proběhly. Předně akcičky na Komoře. Tam jsme vytáhli naše kamarády a užívali si radovánek v přírodě na sluníčku. Fotili jsme a improvizovali i s věcmi, které do našeho kroužku tak úplně nepatří. Opakovali jsme tyhle akce v celém červenci, vždy v úterý. Účast byla téměř povinně dobrovolná.
A co že nás potkalo a čeká za změny? Pro tento rok jsme už uzavřeli sezonu kroužku MMKS. Taky proč ne. Začali prázdniny a všechny "děti" se nám rozlítaly po všech koutech světa. Takže teď jen hledáme termíny, kdy má nejvíc lidí z nás čas, abychom podnikli mimosezónní akci. A jsem si jistá, že se nějaký čas určitě najde.
Další velká změna nastane příští rok. Oproti tomu letošnímu nás čeká trochu jiné MMKS. Totiž, měníme hlavního vedoucího. Do teď to byl Deny, od dalšího roku to bude Paulí. Třeba se k tomu za dva roky taky dostanu já, kdo ví. Náš program bude tedy spíše venku a bude se tentokráte hodně zaměřovat na focení. Grafiku ponecháme stranou. Uvidíme, co nám z toho vznikne, ale už se moc těším. Bude to zajisté fajn osvěžení.

Žádné komentáře:

Okomentovat