čtvrtek 17. listopadu 2011

Haló akce

To byste netušili, co jsme na dnešní den vymysleli. Máme volno a tak se naše skupinka rozhodla navštívit České Budějovice. Tento plán bohužel ztroskotal. Přišla otázka, co teď? Přece nezahodíme naše plány na výlet jen tak, protože nám nevyšly Budějovice. Inu, rozhodli jsme se pro spontánní akci. Vzali jsme si počítače a vydali se směrem k Volfíkovi (promiň za toho Volfíka, ale mně se to líbí). Cestou jsme nakoupili dobrůtky, protože jsme to naplánovali na celý den. U Volfíka jsme dostali teplý čaj, nesmím zapomenout zmínit, že mi byla dost dlouhou dobu zima. Vytáhli jsme počítače, kluci nasadili brýle. A jedeme!

Zatímco já jsem se ohřívala pod dekou, kluci otevřeli web a začali upravovat. Měli toho na upravování zřejmě dost, protože okolo páté hodiny odpolední ještě neměli hotovo a to prosím začali v půl 11. Ale jestli se mě chcete ptát, co opravovali, tak to vám nepovím. Jsem ženská a ne programátor.

Když už jsem se zahřála, dala jsem si za úkol jiné věci. Sledovat je. Já vím, že to není záslužná činnost, ale bez toho by nevznikl tento článek. Takže to je víc než záslužná činnost.

Samozřejmě, nejsme až takoví blázni, abychom zůstali celý den u počítače. Dobře, jsme. Deny se pustil do předělávky svého počítače. K Windows se rozhodl pořídit si ještě operační systém linux. Ke konci večera už ho měl.

Nakonec taky nesmím zapomenout na Hanzeeho. Ten se do svého úkolu pustil vážně s odvahou. V plánu měl vytvořit nové logo MMKS pro tento rok. (Jak jsem se dozvěděla, není to logo, teda to, co je s písmenkama logo není, to, co je bez písmen logo je. No, babo, raď mi.) Avšak kdyby bylo logo jedno, Hanzee by si připadal jistě jako troškař a tak byly loga tři. Dokonalá a propracovaná. Natolik skvělá, že teď nevíme, které se vybrat. Možná nám pomůžete vy.


Žádné komentáře:

Okomentovat