středa 9. listopadu 2011

Letíme vzhůru

Úterý, 9. listopadu, kreativita už jede druhým rokem!
Tak jestli jsme si říkali minulý rok, že máme rychlé tempo, zajímalo by mě, jak tomu budeme říkat tento rok. Přímo raketový vzlet?
Ani bych tomu jinak neříkala. Dneska jsme zvládli opravdu hodně věcí. Pustili jsme se do tvorby nových webových stránek. Sice jsou pro soukromé použití, ale aspoň jsme se přiučili, jak co má vypadat a proč se co dělá. Následovalo dlouhé rozmýšlení. Zda se dát do focení nebo do tvorby plakátu a reklamních předmětů. Nakonec jsme se rozhodli pro oboje. Focení jsme odbyli trochu rychleji, ale výsledek se stejně dostavil. Ještě se fotky upraví a bude hotovo. Poté jsme začali dumat nad návrhem plakátu pro dnešní rok. Návrhů bylo spoustu a tak není divu, že jsme se ještě nedomluvili na finální verzi. Nakonec jsme také stihli probrat typ kamery.
Další plány-viděli jsme v hračkářství bezvadné stolní hry. Vzali jsme si z nich příklad a chceme udělat obdobu těchto her. Švábí salát, aktivity. Na dlouhé výlety budou jako stvořené. Paulí nám chce také ukázat nový druh focení. Takže nezbývá nic jiného než se těšit na příští týden.

1 komentář:

Unknown řekl(a)...

Hezky clanek Niki :) A na pristi tyden jsem zvedav take.

Okomentovat