neděle 6. listopadu 2011

Logici na cestě

Dnes, v neděli 6. listopadu v 9 hodin ráno, naše malá skupinka (Deny, Niki, Tom) včele s Šéďou vyrazila na procházku. Ze Žižkova náměstí přes Holečkovy sady a ze sadů do Klokot. Z Klokot opět přes sady. Některým z nás se do toho příliš nechtělo, ale nakonec to bylo příjemné. Skvěle jsme si popovídali v podzimní krajině a zahřáli se. Došli jsme zpět na náměstí. Usadili se v Klidu. A započala první schůze pro tento rok. Tam jsme probrali věci, které jsme vytvořili za minulý rok, rozdělili akce na tento rok, probrali finance a jejich využití. Koupí nových přístrojů (videokamera,…) se zvýší i možností naší kreativní skupiny. Budeme také více vzdělaní, čeká nás koupě nových knížek ze žurnalistiky.
Nakonec, co se plánů týče, chceme tvořit také webové stránky. Úplnou novinkou jsou i vlastní propagační předměty (trička s nápisem LOGICI, tužky nebo propisky).
První hodina proběhne v úterý 8. listopadu, jsou zváni všichni, kteří rádi tvoří. Tento rok bude dynamičtější a plný akcí. Již od listopadu, kdy chceme naplánovat výlet do Českých Budějovic. Poté také Vánoční Praha a mnoho dalších.
Budeme se na vás všechny v úterý těšit, Váš tým Kreativita.

Žádné komentáře:

Okomentovat