středa 7. prosince 2011

Nová vizáž?!

Ano, vidíte, ať jezdíte mezi pány, jak chcete, někdy se seknete. Neslyšíte zkrátka všechno, co říkají. Takže vizáž stránek, jak vidíte je úplně jiná. Kluci tedy říkali, že je to zatím jen zkušební verze, ale třeba už i zůstane. Mně osobně by se to velmi líbilo.
Dnešní schůzka kreativity byla velmi předvánoční. Každý přišel v jinou dobu, účastnil se už dokonce i vyléčený Tom. Řešili jsme, kam se podíváme. Jestli pojedeme do předvánoční Prahy na trhy, do kina, muzea nebo do bazénu. Skládali jsme dohromady termíny a nakonec nám z toho něco vzniklo. Myslím, že Deny bude ještě rozesílat pozvánky. Ale bude to už brzy. Plánujeme to někdy okolo 22. nebo 23. prosince, takže kdo má chuť strávit jeden den s kamarády v Praze nechť se nám hlásí.
Ještě se pak také jednalo o výběru kamery. Rozhodli jsme se pro jeden typ, ale to by nebyl Deny koumák aby nepřišel s tím, že za stejnou cenu můžeme mít kamery hned dvě. Jsem zvědavá jak dopadne verdikt našeho velkého šéfa.
Příště na pořadu dne budou trička, jejich návrh, střih, barva, logo, nápis, velikosti. Už teď se na to opět moc těším, přeji všem dobrou noc.

Žádné komentáře:

Okomentovat