středa 23. listopadu 2011

Rychleji už to nepůjde

Sešli jsme se dnes v neobvyklém počtu, tj. Deny, Hanzee a já(Niki), Tom chyběl, nemoc je hold zákeřná věc. Náš plán pro dnešek? Deny pracuje na stránkách. To víte, není jednoduché upravit všechno do nejmenšího detailu za jeden den. Avšak výsledky už se dostavují, sami se o tom můžete přesvědčit na těchto stránkách. Je upraven kalendář událostí, lepší zařazení článků do rubrik. Vizáž stránek by jinak měla zůstat stejná.

Kdyby tu byl Tom, tak se s Denym dohadují nějakým jejich speciálním html jazykem, ale pracovali by oba na tom samém.

Na čem tipujete, že asi pracuje Hanzee? No jo, jasně, další loga. Nápad se hrne jeden za druhým, pokaždé přijde s něčím novým. Nevím, jestli bohužel nebo bohudík, ale pokaždé vypadají loga perfektně a mohli bychom je okamžitě začít používat. Jenže to je ten kámen úrazu, vybrat si vůbec nějaké. Všechny jsou opravdu dobré a Hanzee nám to neulehčuje. Jediné řešení, co mě napadá je, že bychom mohli obměňovat logo každý měsíc. Je jich tam dokonce více jak dvanáct, takže bychom je mohli obměňovat třeba každých čtrnáct dní. Jenže kdo by se v tom potom vyznal? Tahle možnost nám tedy také padá. Kdoví, kdo nám nakonec pomůže s vybráním loga. Jedno vím. Už by bylo docela dobré si konečně jedno zvolit.

Nakonec jsem zbyla já. Moje práce se nikdy nedá definovat jako jasná a předem zaměřená na něco konkrétního. V praxi to znamená, že jezdím na kolečkové židli od Denyho k Hanzeemu. Oba se mě ptají na názor a já jen kývu ano, ne nebo nevím. Když je nás vícero, někdy funguju jako objekt fotografického zájmu. Přeci jenom pro tenhle rok jsem jediná slečna v týmu, takže se toho musí náležitě využít. A když se nakonec večer rozpustíme, dobře vím, kdo co dělal. Usednu doma k počítači a píšu. Píše se mi to dobře, protože díky jezdění na kolečkové židli mezi kluky, jsem vždycky v obraze.

1 komentář:

Denis řekl(a)...

Založila článek na ježdění na kolečkové židli :)) výborně Niki :)

Okomentovat